Deye tutvustus

Deye


1990 aastal loodud Deye Technology Group alla kuuluv Deye Inverter Technology kuulub Hiina top3 suurimate päikeseenergia inverterite ja salvestussüsteemide tootjate hulka, konkureerides edukalt muuhulgas näiteks Huawei ja Sungrow toodetega. Deye tooted on UK ja mõnedel teistel turgudel tuntud ka SunSynk nime all.

Ajalugu
2007 aastal asutatud Deye invertertehnoloogia ettevõte on tänaseks kasvanud oma üle 15000 m2 suuruse tehasega üheks suurimaks tehnoloogiaettevõtteks Hiinas. Pidev majasisene tootearendus ja koostöö ülikoolidega võimaldab pakkuda turule uusimaid lahendusi. Deye Grupp on strateegiliseks partneriks Midea, Haier, TCL, AUX jt. tootjatele nii Hiinas kui üle maailma, pakkudes tööd ligi 2000 inimesele üle 130 000m2 tehasepindadel.

2022 aastal lisandus inverteritele ka energia salvestamise lahenduste tooteliin, mis 2023 aastal tuleb välja täiendavalt mitmete uute toodetega nii kodu- kui ärikasutajatele, sh. suurtele päikeseelektrijaamadele sobivate salvestuslahendustega ning kaasaskantavate akupankadega.

Garantii
Toodete kõrgest kvaliteedist annab selge sõnumi pakutav 10-aastane garantii ning IEC, CE, VDE, UL UN38.3 sertifikaadid ning kõrge investorite usaldus Deye Grupi aktsiate osas, mis noteeritud Shangai börsil.

Tootevalik

On-grid ja off-grid


Pole vahet, kas sinu elektriliitumine võimaldab toodetud ja salvestatud energiat võrku tagasi müüa või mitte ning kas üldse elektriliitumine olemas või ei. Deye lahendustest leiame sobiva komplekti igal juhul!

Hübriidinverterid


Hübriidinverteriga lisad võimaluse oma toodetud päikese- või tuuleenergia akudesse salvestamiseks. Ka saad sellele inverterile lisada (varu)generaatori või teise inverteri väljundi. Klassikaliste madalpinge hübriidinverterite kõrval on Deyel sulle pakkuda ka kõrgepinge akudele sobivad hübriidinverterid, mille efektiivsus on veelgi parem. Väljundvõimsus 3kW-50kW, IP65

Inverterid


1-faasilised, 3-faasilised , string- või mikroinverterid - Deye tootevalikusl on sulle sobiv! Väljundvõimsus 0,3kW-110kW, MPPT stringe 1-24, IP65-IP67 kaitseklass.


Energia salvestus


Akude liitmisega oma päikeseenergia süsteemi kasvab sinu investeeringu tasuvus märgatavalt. Ajata toodetud energia kasutust siludes börsihinna tippe, lae akusid ja müü energiat võrku parima võimaliku hinna ajal. Lisaks tavamudelitele, ka kõik-ühes komplektid koos elektriauto laadijaga. Tulevikus on võimalik teenida lisatulu ka sünkroniseerimis- või intra-day energiaturul oma salvestuslahendust tööle rakendades.